Reference

Reference

Napsali o mně

Věřím, že mé fotografie jsou pro mne nejlepším doporučením. Pokud však váháte, zde je pár slov mých spokojených klientek a kolegů z branže.

Jana Svobodová

online marketing, money mindset, vidanté

Z celého srdce doporučuji snovou fotografku Lucii Deutsch.

"Čarodějka na cestách" ke mně v mých snech přišla asi rok před focením. Svou vizi jsem Lucii popsala. Lucie sehnala kostým, lokaci, čarodějný oheň, Knihu stínů, draka.
Duo Lucie a Sylva je naprosto úžasné, focení bylo skvělým výletem, fotky mi dělají nesmírnou radost. Oběma ještě jednou děkuji.

Anna Hřivňacká

Harfové duo Lunaria

Lucka nám nafotila naše úplně první promo fotky kapely, které naprosto předčily naše očekávání. Je to fotografka, na které se dá stále pozorovat skvělý progres, mimo to, že je to velmi milá, ochotná a vstřícná osoba. Moc se těším na všechna budoucí focení.

Jana Jánová

rebelská koučka

Fotka, která mi nedá spát.

Lucie Deutsch je snová fotografka. A pokud chcete mít fotky, které budou ladit vaší duši, tak neváhejte. Protože ona to umí, nacítit se a pak vyprávět magický příběh.

Lucie často vypráví o tom, že chtěla být malířkou, ale pro nedostatek talentu se stala fotografkou.

  1. Myslím si, že je malířkou.
  2. Využila svůj talent i nadpřirozené schopnosti otisknout do fotografie vaši duši, takže nemarní čas se štětcem, ale fotí a hraje si s postprodukcí. Proboha ještě, že tak.
  3. Je přirozeně skromná, citlivá a okouzlující, takže spolupracovat s ní je prostě radost. Budete se při focení smát a nebudete vůbec myslet na to, že focení by mohl být stresující zážitek. Tohle focení byl naopak úžasný zážitek.

Já jsem měla svoje představy o tom, co budu mít na sobě, věděla jsem, kdo jsem a chtěla jsem to do fotografie dát. Magické detaily vymyslela Lucie a po domluvě se mnou fotky v tomto duchu upravila. Nelekla se ani toho, že to nebude snadné, viz buben na obrázku.

Ale když budete chtít, můžete si také nechat poradit, protože Lucie to prostě vidí. Lucie doporučí nebo vypůjčí kostým. Je tu i možnost vizážistky. Prostě komplexní služba.

Lucie má jednu úžasnou silnou stránku (vidante schopnost), vidí a cítí magii v lidech i místech.

Takže neváhejte, tahle fotografka - čarodějka - malířka má před sebou velkou cestu, vím to, jsem její koučka.

Děkuji, děkuji, děkuji.

Hana Moneam

Natubea

Domluvila jsem se na snovém focení s Lucie Deutsch a máme k dispozici první fotku, v tomto případě by se dalo říct obraz. Za mě je to nádherný výsledek, cítím se tam fakt krásně. Lucka je kouzelnice a na této fotce dokázala nádherně zachytit okamžik, kdy jsem si něco sdělovala s její úžasnou asistentkou Sylvou.

Celé focení bylo moc příjemné, lehounce plynoucí a vlastně nenáročné. Jako procházka na táboře s dvěma kámoškama, když hrajete nějakou prima hru (na Viktorku u splavu).

Jana Slavice

k smrti dobrá koučka

Známe to všichni - situaci, kdy potřebujeme fotky na web. Má zakázka byla trochu oříšek. Nabízím službu doprovázení lidí na konci života, jejich blízkých a také rodičů při ztrátě miminka. Ano, těžké téma. Přála jsem si vizuální vyznění, jež bude odrážet respekt i pokoru a současně naději, které mystérium smrti přináší. Pokud možno vnést prvek lehkosti, světla a osvobození.

Už první konzultace s Lucií mě přesvědčila o tom, že jsem ve správných rukou. Její přesně mířené otázky dobrousily mou představu z podoby hrubě opracovaného kamene do čirého křišťálu.

Celý proces jsem vnímala jako spolutvorbu s profíkem, který mě maximálně podporuje. Oceňuji, jakou pozornost věnuje Lucie přípravě - výběr příhodného místa, rekvizit, oblečení, barevného vyznění fotek tak, aby ladily s webem.... Na místě jsme pak obě věděly, jaký výsledek chceme, jak ho dosáhneme, kde bude sluníčko a co uděláme, když nebude...Současně zůstával volný prostor pro improvizaci, spontánní nápady a překvapení - třeba když se setmělo… tak rychle nám čas utekl!

Výsledek předčil má očekávání. Lucie dokázala, že je skutečnou světlonoškou, která vnáší světlo i do témat, která jsou obvykle prezentována jako temná… Děkuji za odvahu ke změně, díky za podporu a díky za krásné fotky!