Snový brand

služby

Snový brand

Neobyčejné fotografie pro vaši značku. Pro ženy, které se nebojí odlišit.

Fotografie s nádechem snů a magie

Prezentujte se fotografiemi,  které vyvolají emoce. Využite síly brandových archetypů a oslovte své ideální klientky. Kouzelnice a neviňátka vítám obzvláště vřele!

Brandové focení považuji za jedno z nejnáročnějších na přípravu a čas. Samotné focení zabírá jen zlomek celé práce a zbytek zůstává skryt.  Jak tedy vypadá  služba v mém podání?

Konzultace

Velice důležitá část, od které se bude odvíjet konečný výsledek. V současné době bývá nejčastěji online nebo telefonicky. Co spolu budeme probírat?

  • Náplň vaší práce – co by mělo být na fotografiích zachyceno, aby vás nejlépe prezentovaly.
  • Využití fotek – promyslete si všechny možné případy, kde chcete fotografie používat, a zda budete potřebovat netradiční formáty fotek.
  • Barevná paleta – pokud již nemáte hotový web, je dobré promyslet alespoň do jakých barev bude laděný, aby fotografie odpovídaly vašim představám a celkovému brandu.
  • Brandový archetyp, vaše hodnoty, ideální klient – probereme váš archetyp a jaké fotografie se k němu budou nejvíce hodit. O brandových archetypech si můžete přečíst například zde.  Můžete si také udělat test vašeho archetypu. Pokud rozumíte anglicky, doporučím vám některý z komplexnějších testů. Samozřejmě můžete jít i vylučovací metodou a dle vašich hodnot. Podrobný popis jednotlivých archetypů najdete na blogu Ludmily Hoosové.
   Nemusíme se ale řídit přímo archetypy. Budeme vycházet také z vaší osobnosti, jaké hodnoty zastáváte a nabízíte klientům.

Nejideálnější situace je, pokud jsou stránky již hotové a čekající jen na doplnění fotek, pak dokážu vytvořit fotografie zcela na míru.

Samozřejmě se může stát, že máte přesnou představu o jednotlivých fotografiích. Pak stačí, když mi ji co nejpřesněji sdělíte a spolu je pak realizujeme.

Příprava a focení

Z konzultace vyplyne, kde a kdy budeme fotit. Také vám poradím s výběrem outfitu a doplňků, domluvíme se, zda využijeme služeb vizážistky.

Do samotného focení spolu budeme nadále ve spojení. Vytvářím klientkám nástěnku na pinterestu, kde shromažďuji inspiraci pro jednotlivá focení. Slouží také jako ujištění, že jsme se vizuálně pochopily a naše představy souzní.

 

Místo

Aktuálně fotím v Opavě, Ostravě a okolí. Klientky z větších vzádleností jezdí za mnou. Mám tak větší kontrolu nad místy, kde focení probíhá, neboť si je mohu vytipovat předem.

 

Doba focení

Pokud budeme fotit v interiéru, na období až tolik nezáleží. Pokud se domluvíme na exteriéru, bude hodně záležet na náladě, kterou budete chtít vyvolat. Někdy se vyplatí počkat na konkrétní roční období.

Ve zcela mimořádných případech si lze pomoci manipulací a celkovou změnou prostředí.

 

Postprodukce

Snový brand se od běžného brandového focení liší hlavně konečnou úpravou. Kromě standardních fotek vám vytvořím fotografie neobyčejné, s kouskem magie, který vkládám do všech svých snových fotografií.

Tyto fotografie spolu velice podrobně probíráme už na konzultaci. Někdy se stane, že inspirace vyplyne i ze samotného focení a setkání s energií klientky naživo.

Při konečném výběru fotografií si sama můžete zvolit mezi různými typy úprav (snová, beauty, klasická).

Snové fotografie odevzádám po jedné, abyste se mohla k úpravám vyjádřit. Konečný termín odevzdání celé zakázky je do dvou měsíců od jejího uhrazení. V případě, že bude fotografií větší množství, termín odevzdání domluvíme individuálně.

Jak vypadá rozdíl mezi klasickou a snovou úpravou se můžete podívat níže na fotce rebelské koučky Jany Jánové.

šamanka na kolejích

 

Ukázky práce pro klientky

V galerii si můžete prohlédnout fotografie se snovými a beauty úpravami pro Hanu Moneam z Natubea (živá péče jako rituál), Janu Jánovou, rebelskou koučku a tvůrkyni šamanských vizualizací, harfové duo Lunaria a titulní fotografii pro Janu Slavici, k smrti dobrou koučku.

žena v tunice u řeky
žena v plášti u řeky
žena u řeky
vrána
žena na kolejích s havrany
šamanka na kolejích
žena s šamanským bubnem
portrét dvou dívek
dvě dívky
dívky s harfami
Dáma s harfou
kněžka foukající do pampelišky
ukažte se

Krok k snovému brandu

I váš web mohou ozvláštnit fotografie s kouskem magie