Portrét duše

služby

Portrét duše

Ukažte, kým jste uvnitř.

Fotografie vašeho vnitřního já

Chcete jedinečnou fotografii sebe samé? Nejen zachycení vnější skutečnosti, ale fotografii toho, jak neobyčejná jste uvnitř?

Kým se cítíte být, když o sobě přemýšlíte?

Jsem fotografka, ale dříve jsem se věnovala kreslení a malbě a často jsem zobrazovala snové vize a příběhy, které jsem měla v mysli. Miluji symboliku, kreativitu a lidskou jedinečnost. To vše jsem spojila v Portrétu duše.

Tato služba je pro ženy, kterým nestačí krásné šaty a proměna ve vílu. Je pro ženy, které chtějí dát do fotky kus sebe.

Vaše představa

Vůbec se nemusíte vázat na skutečnost. Zajímá mne váš příběh, symbolika věcí, které jsou pro vás důležité a chcete je mít na portrétu vyobrazeny. Co vás ve vašich očích charakterizuje, co je vaší esencí. Můžete mluvit o tom, jak si svůj obraz představujete. Možná ho vidíte před sebou. Možná je v mlze.

Součástí služby je vizualizace Jany Jánové, která vám pomůže tento obraz projasnit. Já sama udělám vše proto, abych pak vaše vize zhmotnila ve formě jedinečné fotografie.

Před samotným focením spolu budeme mít  konzultaci. Na té vaši představu pečlivě projdeme. Vymyslíme, jaké místo by bylo pro její realizaci nejvhodnější, domluvíme se na čase a ročním období. Poradím vám s vhodným oblečením, doplňky, mohu také zapůjčit některé z mých kostýmů a rekvizit.

Kreativní rozměr

Portrét duše jde za hranici běžné fotografie. Limitem není realita, ale naše fantazie. Kreativní postprodukcí přetvářím skutečnost ve váš vysněný obraz.

Občas mne napadnou další souvislosti, někdy již na konzultaci, jindy na focení, nebo dokonce až při samotné úpravě fotografií. Je to tvůrčí činnost a člověk jí neumí úplně poručit. Všechny nápady s vámi vždy konzultuji a poté realizuji. Nakonec vám hotovou fotografii zašlu k připomínkování.


Nebojte se

Odhalit svou jedinečnost